Tradicinė iš „ThermoWood“ pagaminta „Woody“ suteikia kubilui autentiškos tikro medžio atmosferos. Raminanti, žemiškai ruda kubilo spalva susilieja su gamta. Įžengę į „Woody“ galite pajusti šviežio „ThermoWood“ aromatą. „Woody XL“ pakankamai didelė net didesniam žmonių ratui – kubile tilps visi jūsų draugai. „Woody“ yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina tradiciją ir autentiškumą!

Kubilas yra šildomas panardinamu „Sub“ šildytuvu, kuris montuojamas pačiame kubile; jis yra sidabrinės spalvos, o durelės papuoštos medine rankena. Šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinėje dalyje panaudota termiškai apdorota pušis yra suomiška alternatyva tamsios spalvos importuojamai medienai. „ThermoWood“ – tai aukštos kokybės, ilgalaikė šiltos rudos spalvos puikiai formą išlaikanti medžiaga.

Kubilo skersmuo yra 220 cm, o tūris – 3180 litrų. Tinka 8-12 žmonių. Sauso kubilo svoris yra 260 kg. Bendroji „SUB“ šildytuvo šiluminė galia yra 42 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 27 kW.