Kirami istorija

Apie Kirami

Pradžia

„Kirami“ istorija prasidėjo dar 2001 m., kai importavome pirmuosius kubilus iš Švedijos. Pastebėję, kad šiuos produktus galime darpatobulinti, netrukome pradėti savo kubilų gamybą. Pirmieji mūsų gaminiai neturėjo plataus asortimento – klientams siūlėme du modelius iš aliuminio ir vieną pušies medienos modelį su „sub“šildytuvu. Mūsų pirmoji būstinė buvo sena traktoriaus pašiūrė, kurioje atskyrėme nedidelę šildomą dalį gamybai ir 1 kvadratinio metro plotą biurui.

Pardavimai buvo nedideli – Suomijos gyventojai dar nebuvo plačiai susipažinę su kubilais ir jų naudojimo tradicijomis. Žmonės spėliojo, kad galbūt tai – pirtys, tik be stogo. Patyrėme daugybę smagių akimirkų mugėse, pasakodami apie savo produktus. Mūsųįmonė visuomet koncentravosi ties kubilų ir susijusių produktų gamyba bei pardavimais.

Augimas ir vystymasis

2006 m. persikėlėme į didesnes patalpas, ir produktų gamyba paspartėjo. Kitąmet mūsų aliumininių ir pušinių kubilų konkurentais tapo termiškai apdorotos medienos kubilai. Taip pat pristatėme dar galingesnį šildytuvą „Tube“. Tuo pat metu įsigijome dar vienas patalpas, kuriose įrengėme eskporto ir vadybos skyrius bei komponentų gamyklą.

Šildomas baseinas. Kainų varžybos Suomijoje

Vėliau sukūrėme termiškai apdorotos medienos baseiną ir jam pritaikytą mediena kūrenamąšildytuvą. Šie produktai rinkai pristatyti 2009 m. Šildytuvas buvo ir toliau tobulinamas, o 2013 m. pristatėme visiškai naują jo modelį–„TUBE XL mark II“.

Dėl 2010 m. Suomijoje vykusių kainų rungtynių, pristatėme prieinamesnės kainos pušinius ir termiškai apdorotos medienos kubilus. Tokiu būdu buvo praskintas kelias mūsų labiausiai perkamam šildytuvo modeliui –„CULT“.

Didesnės patalpos, cheminės medžiagos ir plastikiniai kubilai

2010 m. gale padarėme didžiausią mūsųįmonės istorijoje investiciją ir įsigijome dabartines mūsų patalpas. Į jas įsikėlėme 2011 m. vasario mėn. ir centralizavome visus savo biurus bei gamybines patalpas vienoje vietoje. Šiuo metu turime daugiau nei 3000 kvadratinių metrų patalpas klientų aptarnavimui.

2011 m. vasarą pradėjome gaminti kubilus, iš vidaus dengtus PE plastiku. Tuomet pardavimai staigiai šoktelėjo aukštyn. Medinių kubilų pardavimai mažėjo, o plastikinių ir aliumininių kubilų pardavimai ir toliau augo. Lyginant parduotų kubilų kiekius, populiariausi yra plastikiniai modeliai. Suomijoje taip pat pristatėme savo sukurtus cheminių medžiagų rinkinius baseinų ir kubilų pirkėjams.

Naujos išorinės medžiagos

Esame pirmieji kubilų gamintojai, panaudoję medienos plastiko kompozitą kaip išorinę medžiagą. Šiuos produktus pristatėme 2012 m. pavasarįįvykusioje Helsinkio mugėje. Tuo pat metu prie cheminių medžiagų rinkinių dar pridėjome ir matavimo prietaisus.

2013 m. sezonui pristatėme naują savo požiūrį bei supaprastinome savo produktų linijas. Šiuo metu turime tris naujas produktų kategorijas, apie kurias galite pasiskaityti čia.

Patys naujausi mūsų produktai –„Comfort Cozy“ linija ir raudonojo Kanados (vakarinio) kedro apdaila, kurią galima rinktis „Cozy“ ir „Ultima“ produktų linijoms.

Kirami dabar

Mūsų patyrusi komanda siūlo Jums laiko patikrintus kokybiškus ir nuo šiuolaikinio dizaino neatsiliekančius produktus. Sastamala miesto gamykloje dirba 20 darbuotojų, dar 10 darbuotojų dirba mūsų aliuminio ceche.
Be to, mes taip pat naudojamės įvairių vietinių rangovų paslaugomis. Mūsų sėkmė priklauso nuo pastovaus produktų tobulinimo, kurio metu visuomet galvojame apie savo klientus ir stengiamės, kad mūsų gaminius būtų paprasta ir patogu naudoti. Pirkėjams galime pasiūlyti platų produktų bei įrangos asortimentą. Visuomet ieškome naujų patvarių medžiagų, kurias galima perdirbti.

2013 m. „Kirami“ Oy tapo didžiausia kubilų gamintoja Europoje. Suomijos ir Europos rinkoms patiekiame daugiau kaip 3000 kubilų per metus. Mūsų apyvarta siekia 5,8 mln. EUR, iš kurių apie 25% sudaro eksportas. Turime puikųperpardavimų tinklą Suomijoje ir šiuo metu stengiamės sukurti panašų tinklą Europoje.