„Kirami FinVision“ pirtys pasižymi aukštos klasės meistro atlikta apdaila. Pirties paviršius jau yra specialiai apdorotas; pagamintas iš plokščios pjautinės spygliuočių medienos ir klijuotos eglės faneros. Jaukus pirties interjeras skatina atsipalaiduoti. Dėl didelių stiklinių elementų visada galima jaustis arčiau gamtos.

Pirtis yra erdvi, bet kompaktiška. Pirties plotas yra 5,3 m2, o pats pastatas yra apie 2,6 m aukščio. Pirtis skirta 4–6 žmonėms, todėl puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms kompanijoms.

Šviesiai pilki pirties suoleliai ir tamsios interjero sienos sukuria gražų kontrastą. Suolelius galima lengvai pakelti, kad patalpą būtų galima išvalyti ir prižiūrėti. LED lemputės po suoleliais sukuria jaukią atmosferą.

Dideli langai suteikia didesnės erdvės pojūtį. Dvigubi langai yra pagaminti iš pilko grūdintojo stiklo ir padidina pirties energinį efektyvumą. Pilkos spalvos stiklinėse duryse yra įmontuota magnetinė spyna, todėl durys gerai atsidaro ir užsidaro bei lieka uždarytos. Apvali durų rankena pagaminta iš tujos ir yra puošta „Kirami“ logotipu. Standartiniame variante rankena įrengta dešinėje pusėje, dešinėje pirties dalyje. Galite pasirinkti ją įrengti kairėje pusėje, kairėje pirties dalyje. Pateikdami užsakymą nurodykite tokį pageidavimą.
Iš išorės pirtis apkalta suomiška kaimiško stiliaus pilka spygliuočių mediena. Pakopomis išdėstytas plokščios pjautinės medienos eksterjero detalės suteikia statiniui gyvybingumo.

Viduje pirties sienos yra iš tamsiai pilkos suomiškos spygliuočių medienos. Viduje tvyranti prietema padeda atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Pirties pastatas be šildytuvo.