„Kirami FinVision“ pirtys pasižymi aukštos klasės meistro atlikta apdaila. „Kirami FinVision“ pirtis „Nordic misty“ su jau specialiai apdorotu paviršiumi yra pagaminta iš eglės plokščių ir terminiu būdu apdorotos drebulės. Pirties interjeras yra modernus. Tamsi spalva ir termiškai apdorotos drebulės aromatas sukuria malonią ir viliojančią atmosferą. Paprastas, neapkrautas stilius tinka bet kokiame sode. Dėl didelių stiklinių elementų visada jausitės arčiau gamtos. Esame tikri, kad netgi tie, kurie visai nėra pratę prie pirties malonumų, pamėgs šią pirtį vos pajutę jos skleidžiamą nuotaiką. Esame įsitikinę, kad ši pirtis taps viena populiariausių vietų jūsų sode.

Pirtis yra erdvi, bet kompaktiška. Pirties plotas yra 5,29 m2, o pats pastatas yra 2,53 m aukščio. Pirtis skirta 4–6 žmonėms, todėl puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms kompanijoms. „Nordic misty“ pirtis yra puikus sprendimas greitam šiuolaikiškam gyvenimui. Atvežama visiškai surinkta ir su stogu. „Kirami FinVision“ „Nordic misty“ linijos pirtys visada yra izoliuotos ir tai padeda užtikrinti, kad patalpa greitai įkais ir išlaikys šilumą. Dėl to ši pirtis tinka ir šaltesniems regionams.

Suoleliai yra pagaminti iš drebulės, o pirties interjero paviršiai traukia akį. Suolelius galima lengvai pakelti, kad patalpą būtų galima išvalyti ir prižiūrėti. Dideli langai suteikia didesnės erdvės pojūtį. Dvigubi langai yra pagaminti iš pilko grūdintojo stiklo ir padidina pirties energinį efektyvumą. Geresnei izoliacijai tarp stiklų yra argono dujų. Išorėje stiklo paviršius yra veidrodinis. Stiklinėse duryse yra įmontuota magnetinė spyna, todėl durys gerai atsidaro ir užsidaro bei lieka uždarytos. Apvali durų rankena pagaminta iš tujos ir yra puošta „Kirami“ logotipu. Standartiniame variante rankena įrengta dešinėje pusėje, dešinėje pirties dalyje. Galite pasirinkti ją įrengti kairėje pusėje, kairėje pirties dalyje. Pateikdami užsakymą nurodykite tokį pageidavimą.

Pirties išorė pagaminta iš nesenstančių eglės plokščių. Jos puikiai tinka prie šiuolaikiško ir stilingo pirties stiliaus.

Pirties interjero paviršiai yra pagaminti iš drebulės. Viduje tvyranti prietema padeda atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tiesiog leiskite savo mintimis tekėti!

„Harvia Virta Combi“ 10,8 kW jungtinis elektrinis šildytuvas ir garintuvas (juodas).

„Harvia Virta Combi“ yra stilingas ir universalus elektrinio šildytuvo ir garintuvo derinys, kuriame yra vietos pirties aromatams. „Combi“ šildytuvas yra tinkamas pasirinkimas tiems, kuriems patinka minkštas ir drėgnas garas bei aromatų kuriama atmosfera. Šildytuvą taip pat galima naudoti kaip paprastą elektrinį šildytuvą be garo.

Tokioje „įjunk ir naudokis“ tipo pirtyje jau yra visos elektros jungtys. Tai reiškia, kad pirtimi galėsite naudotis iškart ir nereikės jokių montavimo darbų. LED lemputės po apatiniu suoleliu ir atlošo viršuje, kurias galima valdyti prietaisų skydelyje, pirtyje sukuria jaukią atmosferą. „Kirami FinVision“ pirtyje esančios LED lemputės yra sujungtos su tuo pačiu „Xenio Combi CX110C“ valdymo prietaisų skydeliu, kuriuo valdote šildytuvą.

Akmenų kiekis: 70 kg; akmenų dydis: 10–15 cm