Vienas iš „Premium Pearly“ kubilo privalumų yra vartotojui patogus dizainas, kurį jau žinome iš „Family“ produktų linijos. Specialiai suprojektuotas suolelis padeda lengviau įlipti į kubilą. Nugara galima atsiremti į specialiai suprojektuotus suolelio kraštus ir du žmonės gali jais naudotis kaip atramomis rankoms. Žvilganti šampano spalvos vidinė kubilo dalis pagaminta iš ABS akrilo – tai yra aukščiausios klasės kubilas. Kaip papildomą elementą, glotniame šviesiame plastiko paviršiuje galima įrengti LED apšvietimą. Gamykloje sumontuotas LED apšvietimas sukuria nuostabią atmosferą vakaro sutemose. „Premium Pearly“ yra skirtas vertinantiems lengvai prižiūrimus kokybiškus produktus.

Kubilą šildo efektyvus juodas „Cube“ šildytuvas, pasižymintis laikui nepavaldžia spalva ir dizainu. Jis greitai prišildo net didelius kubilus. Šildytuvas pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra pagaminta iš mokos spalvos kompozito plokščių su grioveliu, kuris tinka prie modernios aplinkos. Paviršių su grioveliais lengva valyti, o medžiagai nereikia jokios papildomos priežiūros, išskyrus valymą. Viduje būtinai reikia rinktis šampano spalvą. Maudantis toks elegantiškas ir nuostabus interjeras garantuoja įsimintinas bei romantiškas akimirkas.

Kubilo skersmuo yra 172 cm, o tūris – 1420 litrų. Tinka 4–6 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 157 kg. Bendroji „Cube“ šildytuvo šiluminė galia yra 48 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 35 kW.