„Original Woody Tiny“ kubilas suteikia autentišką atmosferą, kurią užtikrina medis ir kompaktiškumas. „Woody Tiny“ yra mūsų mažiausias kieto medžio kubilas, puikiai tinkantis tiek nedideliems kiemams, tiek terasoms. Dėl „Woody Tiny“ kompaktiškumo, jis puikiai tinka poroms ir ten, kur reikia stengtis kuo labiau taupyti vandenį. Dėl nedidelio tūrio kubilas greitai įkaista, todėl panėrę galite atsipalaiduoti net tais vakarais, kai turite mažai laiko. „Woody Tiny“ kubilas suteikia viską, ko jums reikia, kad galėtumėte pasimėgauti nuostabiu mediniu kubilu.

„MICU“ šildytuvas – tai paprastas išorinis šildytuvas. „MICU“, kaip ir kiti „Kirami“ šildytuvai, yra pagamintas iš kokybiško jūrinės klasės aliuminio. Išorinei apdailai naudojama termiškai apdorota pušis – tai yra suomiška alternatyva tamsios spalvos importuojamai medienai. „ThermoWood“ yra šiltai rudos spalvos aukštos kokybės ilgaamžiška medžiaga, kuri gerai išlaiko formą.

Kubilo skersmuo yra 156 cm, o tūris – 1000 litrų. Tinka 1-2 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 128 kg. Bendroji „MICU“ šildytuvo šiluminė galia yra 30 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 19 kW.