Tradicinė iš „ThermoWood“ pagaminta „Woody“ suteikia kubilui autentiškos tikro medžio atmosferos. Raminanti, žemiškai ruda kubilo spalva susilieja su gamta. Įžengę į „Woody“ galite pajusti šviežio „ThermoWood“ aromatą. Dėl savo dydžio „Woody M“ tinka vidutinei šeimai arba nedidelei draugų kompanijai. „Woody“ yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina tradiciją ir autentiškumą!

Kubilas yra šildomas panardinamu „Sub“ šildytuvu, kuris montuojamas pačiame kubile; jis yra sidabrinės spalvos, o durelės papuoštos medine rankena. Šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinėje dalyje panaudota termiškai apdorota pušis yra suomiška alternatyva tamsios spalvos importuojamai medienai. „ThermoWood“ – tai aukštos kokybės, ilgalaikė šiltos rudos spalvos puikiai formą išlaikanti medžiaga.

Kubilo skersmuo yra 170 cm, o tūris – 1860 litrų. Tinka 4-6 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 187 kg. Bendroji „SUB“ šildytuvo šiluminė galia yra 42 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 27 kW.