Mūsų originalios linijos dalis „Tiny“ – tai kompaktiškas, lengvai prižiūrimas kubilas. Šiame nedideliame kubile yra dvi forminės sėdinės, todėl jis puikiai tinka vienam ar dviem žmonėms. Nesunkų ir kompaktišką kubilą galima lengvai įrengti nedideliuose kiemuose ar terasose. Kadangi „Tiny“ tūris yra nedidelis, vanduo greitai įkaista ir galite džiaugtis šia prabanga net užimtais darbo dienos vakarais. Renkantis vidaus spalvą, kaip priedą, galima užsisakyti LED apšvietimą, kuris įrengiamas gamykloje. Maudantis vakare LED lempučių spindesys sukuria stebuklingą atmosferą.

„MICU“ šildytuvas – tai paprastas išorinis šildytuvas. „MICU“, kaip ir kiti „Kirami“ šildytuvai, yra pagamintas iš kokybiško jūrinės klasės aliuminio. Išorinei apdailai naudojama termiškai apdorota pušis – tai yra suomiška alternatyva tamsios spalvos importuojamai medienai. „ThermoWood“ yra šiltai rudos spalvos aukštos kokybės ilgaamžiška medžiaga, kuri gerai išlaiko formą. Švelni, gyva pilka kubilo vidaus spalva niekada nesensta, yra elegantiška ir nuostabiai susilieja su aplinka.

Kubilo skersmuo yra 202 cm, o tūris – 690 litrų. Tinka 1-2 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 130 kg. Bendroji „MICU“ šildytuvo šiluminė galia yra 30 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 19 kW.