Kubilas, kuris užtikrina komfortą ir šiuolaikišką stilių lengvai prižiūrimus produktus vertinantiems žmonėms. Specialiai „Hazy“ kubilui suprojektuotas suolelis padeda lengviau įlipti į vidų ir išlipti. Galima nugara atsiremti į specialiai suprojektuotus suolelio kraštus ir du žmonės gali jais naudotis kaip atramomis rankoms. Kaip papildomą elementą, glotniame šviesiame plastiko paviršiuje galima įrengti LED apšvietimą. Gamykloje sumontuotas LED apšvietimas sukuria nuostabią atmosferą vakaro sutemose.

Šis kubilas yra šildomas išoriniu „Cult-si“ šildytuvu, tinkamu nedideliems kubilams. Šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra iš suomiškos eglės plokščių, nudažytų tamsia anglies spalva. Ilgai lieka patrauklios išvaizdos. Viduje kubilas yra pusiau skaidrios pilkos spalvos, todėl jį paprasta prižiūrėti. Pilka kubilo vidaus spalva niekada nesensta, yra elegantiška ir nuostabiai susilieja su aplinka.

Kubilo skersmuo yra 170 cm, o tūris – 1420 litrų. Tinka 4-6 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 157 kg. Bendroji „CULT-si“ šildytuvo šiluminė galia yra 36 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 22 kW.