„CHILL“ suteikia galimybę mėgautis maudynėmis kubile kitaip. Apatiniai suoleliai užtikrina, kad galėsite patogiai atsigulti ir atsipalaiduoti. Kaip žemesnis modelis „CHILL“ taip pat puikiai tinka vaikams, kurie čia gali žaisti. „CHILL“ puikiai tinka tiems, kurie turi nedidelį sodą. Kadangi bendras jo aukštis yra 80 cm, kubilą galima lengvai pernešti net per namus į vidinį kiemą. Mažesnis vandens kiekis padeda sutaupyti laiko ir pinigų.

„MICU“ šildytuvas – tai paprastas išorinis šildytuvas. „MICU“, kaip ir kiti „Kirami“ šildytuvai, yra pagamintas iš kokybiško jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra iš suomiškos eglės lentelių, nudažytų tamsia anglies spalva. Ilgai lieka patrauklios išvaizdos. Švelni, gyva pilka kubilo vidaus spalva niekada nesensta, yra elegantiška ir nuostabiai susilieja su aplinka.

Kubilo skersmuo yra 170 cm, o tūris – 1170 litrų. Tinka 4 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 96 kg. Bendroji „MICU“ šildytuvo šiluminė galia yra 30 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 19 kW.