„Breezy“ iš originalios produktų linijos yra išties lengvai prižiūrimas kubilas, kurio vidus yra iš plastiko. Ilgaamžiškas modelis tinka įvairiems tikslams ir įvairioms situacijoms. Dėl savo dydžio „Breezy M“ tinka vidutinio dydžio šeimai arba smagiai nedidelei draugų kompanijai. Papildomai pasirenkamas LED apšvietimas pabrėžia plastiko spalvą. Gamykloje sumontuotas LED apšvietimas sukuria nuostabią atmosferą vakaro sutemose.

Šis kubilas yra šildomas išoriniu „Cult-si“ šildytuvu, tinkamu nedideliems kubilams. Šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra iš suomiškos eglės plokščių, nudažytų tamsia anglies spalva. Ilgai lieka patrauklios išvaizdos. Šviesiai pilka spalva yra glotni kaip aksomas ir viduje subtiliai pamarginta taškais. Švelni, gyva pilka vidaus spalva niekada nesensta, yra elegantiška ir nuostabiai susilieja su aplinka.

Kubilo skersmuo yra 170 cm, o tūris – 1540 litrų. Tinka 4–6 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 142 kg. Bendroji „CULT-si“ šildytuvo šiluminė galia yra 36 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 22 kW.