Comfort Steady M yra skirtas tiems, kas vertina praktiškumą ir comfortą. Kubilas turi korpuse išformuotus laiptelius, kuris leidžia lengvai patekti į kubilą ir iš jo išlipti.. M dydžio, plastikiniu vidumi, 4-6 žmonėms pritaikytas kubilas yra praktiškas jūsų pasirinkimas Original kubilų serijoje. Kaip papildomas pasirinkimas, šiam kubilui gamykloje gali būti sumontuojamas saugus LED apšvietimas, kuris per kubilo sienelę apšviečia apatinę jo vidaus dalį ir sukuria dar jaukesnę atmosferą besimaudantiems.

Tam, kad šis kubilas reikalautų dar mažiau priežiūros, išorės dailylenčių apdaila yra pagaminta iš perdirbto plastiko kompozito, kuris nereikalauja jokios priežiūros ir ypatingai ilgai išlaiko estetinį vaizdą. Vidaus spalva – švelniai permatomai pilka, kuri suteikia kubilui modernumo, o ypač pasirinkus LED apšvietimą.

Šio kubilo skersmuo 170 cm, vandens talpina 1420 litrų, o tuščias sveria 157 kg. Kubilui kaitinti naudojama didesniems kubilams kaitinti skirta krosnelė MACU. Bendra MACU krosnelės šiluminė galia yra 40 kW, o grynasis šiluminis našumas perduodamas į vandenį yra 29 kW.