Šeimai skirtas kubilas „Family“ buvo sukurtas siekiant atsižvelgti į visos šeimos poreikius, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinės būklės. Čia yra įrengtas suolelis, ant kurio prisėdus galima atvėsti, be to, ant jo gali lengvai užsiropšti vaikai. Projektuojant suolelį buvo numatytos specialios atramos nugarai ir rankoms. Suolelis suprojektuotas taip, kad puikiai tinka įlipti į kubilą ir iš jo išlipti. Tai ne tik praktiška ir leidžia lengvai patekti į vidų – toks suolelis užtikrina didesnį saugumą.

Šis kubilas yra šildomas išoriniu „Cult-si“ šildytuvu, tinkamu nedideliems kubilams. Šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra iš suomiškos eglės plokščių, nudažytų tamsia anglies spalva. Ilgai lieka patrauklios išvaizdos. Vidus nudažytas aksominio švelnumo skaidraus vandenyno mėlynumo spalva. Tokia mėlyna spalva leidžia jūrininkams atsipalaiduoti, kai po saulėlydžio užplūsta liūdesys.

Kubilo skersmuo yra 170 cm, o tūris – 1370 litrų. Tinka 3–5 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 141 kg. Bendroji „CULT-si“ šildytuvo šiluminė galia yra 36 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 22 kW.