Šeimai skirtas kubilas „Family“ buvo sukurtas siekiant atsižvelgti į visos šeimos poreikius, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinės būklės. Čia yra įrengtas suolelis, ant kurio prisėdus galima atvėsti, be to, ant jo gali lengvai užsiropšti vaikai. Projektuojant suolelį buvo numatytos specialios atramos nugarai ir rankoms. Suolelis suprojektuotas taip, kad puikiai tinka įlipti į kubilą ir iš jo išlipti. Tai ne tik praktiška ir leidžia lengvai patekti į vidų – toks suolelis užtikrina didesnį saugumą. „Family“ kubilo modelį sukūrėme atsižvelgę į dažnus klientų pageidavimus. „Family L“ puikiai tinka net didesnėms grupėms.

Kubilą šildo efektyvus juodas „Cube“ šildytuvas, pasižymintis laikui nepavaldžia spalva ir dizainu. Jis greitai prišildo net didelius kubilus. Šildytuvas pagamintas iš aukštos kokybės jūrinės klasės aliuminio. Išorinė dalis yra iš suomiškos eglės plokščių, nudažytų tamsia anglies spalva. Ilgai lieka patrauklios išvaizdos. Švelni, gyva pilka vidaus spalva niekada nesensta, yra elegantiška ir nuostabiai susilieja su aplinka.

Kubilo skersmuo yra 200 cm, o tūris – 1930 litrų. Tinka 6–8 žmonėms. Sauso kubilo svoris yra 180 kg. Bendroji „Cube“ šildytuvo šiluminė galia yra 48 kW, o grynoji vandeniui perduodama šiluminė galia – 35 kW.