Comfort Steady M

Talpa 1400 l
Svoris 157 kg
Išorės diametras 170 cm
Aukštis 110 cm
Gylis 91 cm

Comfort Steady M yra skirtas tiems, kas vertina praktiškumą ir comfortą. Kubilas turi korpuse išformuotus laiptelius, kuris leidžia lengvai patekti į kubilą ir iš jo išlipti.. M dydžio, plastikiniu vidumi, 4-6 žmonėms pritaikytas kubilas yra praktiškas jūsų pasirinkimas Original kubilų serijoje. Kaip papildomas pasirinkimas, šiam kubilui gamykloje gali būti sumontuojamas saugus LED apšvietimas, kuris per kubilo sienelę apšviečia apatinę jo vidaus dalį ir sukuria dar jaukesnę atmosferą besimaudantiems.

Tam, kad šis kubilas reikalautų dar mažiau priežiūros, išorės dailylenčių apdaila yra pagaminta iš perdirbto plastiko kompozito, kuris nereikalauja jokios priežiūros ir ypatingai ilgai išlaiko estetinį vaizdą. Vidaus spalva – švelniai permatomai pilka, kuri suteikia kubilui modernumo, o ypač pasirinkus LED apšvietimą.

Šio kubilo skersmuo 170 cm, vandens talpina 1400 litrų, o tuščias sveria 157 kg. Kubilui kaitinti naudojama didesniems kubilams kaitinti skirta krosnelė MACU. Bendra MACU krosnelės šiluminė galia yra 40 kW, o grynasis šiluminis našumas perduodamas į vandenį yra 29 kW.

Šildytuvai Išorės apdailos Išorės spalvos Vidaus spalvos
M

MACU

Šildytuvas pagamintas iš jūrinio aliuminio, todėl toleruoja ir sūrų vandenį. Panaudojus sūrų vandenį nebūtina šildytuvo plauti gėlu vandeniu. Šildytuvo pagrindas pagamintas iš plieno, grotelės – iš ketaus. L formos grotelės skirtos krosnies padėjimui ant vandens vamzdžių viršaus. Durelės atverčiamos, yra plieninis oro kreiptuvas su nustatomais įsiurbiamo oro kiekiais.   Techniniai duomenys
  • Galingumas 29 kW
  • Dūmtraukio jungtis Ø150 mm
  • Šilumai laidus plotas 1,3 m2
  • Minimalus vandens kiekis – 5cm virš aukštesniojo jungiamojo vamzdžio
  • Išoriniai išmatavimai, plotis – 570 mm, o ilgis – 600 mm
Turi groteles, tvirtinimo detales, gumines žarneles ir sąvaržas.

Raudonojo kedro

Ši raudonojo kedro medienos rūšis yra iš Šiaurės Amerikos ir pasižymi puikiu atsparumu skilinėjimui. Keletą kartų dengtas medis yra labai gražus ir tamsėja laikui bėgant, į tamsesnę rudą. Medžiaga  dengta su parafino aliejumi.

Thermowood išorinė apdaila

Išorinė apdaila pagamintas iš karščiui atsparios gražios rudos spalvos medienos. Tamsesnė termiškai apdorota pušis. UV spinduliai greitai išblukina atspalvius, todėl siekiant to išvengti, mediena yra nutepama su UV alyva, kuri apsaugo nuo blukinančių spindulių. Rekomenduojame iš naujo nutepti alyva1-2 kartus per metus, norint išlaikyti atspalvį.
Red Cedar Black EP

ABS-plastikinis vientisas uždangalas 170 cm skersmens kubilams

Plačiau »
Call Now ButtonSkambinti
KIRAMI